Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Zaključno srečanje enote Medo

V torek, 30. 5. 2023, se je odvijalo zaključno srečanje enote Medo. Najpomembnejšo vlogo so imeli naši najstarejši otroci, otroci iz skupine Metulji, saj je bil pred njimi prvi pomemben zaključek v vrtčevskem življenju. Predstavili in poslovili so se s pesmijo in plesom ter predali ključ igralnice mlajšim otrok.

Čestitke mali maturantje! Bodite vse življenje tako pogumni, radovedni, veseli in polni novih spoznanj in doživetij.

Sledile so grajske igrarije, ki so se odvijale na igrišču vrtca. Otroci so na kartonček zbirali štampiljke, katere so kasneje lahko zamenjali za sladko presenečenje.

Prav posebno presenečanje pa jih je čakalo na šolskem igrišču, saj so bili z nami tudi vitezi iz društva Srednjeveški najemniki. Ampak, to še ni vse. Povabilu sta se prijazno odzvali tudi družini Bradač in Jarc, ki sta otroke in starše razvajali z vožnjo s kočijo.

Strokovne delavke vam izrekamo hvala za nepozabno leto in vam želimo vesele, igrive in zanimive počitnice.

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost