Letošnji Teden otroka je potekal od 2. do 8. oktobra. Osrednja tema je bila »POVABIMO SONCE V VRTEC«. Teden otrok smo začeli v sodelovanju z knjižnica Mirana Jarca Novo mesto, kjer nam je ga. knjižničarka prebrala pravljico Mali medo, nato pa nas je obiskal še »Nodi«, s katerim je bilo pravo rajanje. V torek so v oddelku Miške pripravili ustvarjalno delavnico za vse otroke vrtca, kjer so izdelovali sovice, v sredo so se otroci odzvali povabilu oddelka Pikapolonic in pri njih izdelovali ježke ter v četrtek so otroci izdelovali Listek Trepetavček v oddelku Čebelice. V petek so otroci odšli na obisk k skupini Metulji ter pri njih izdelovali jesenske liste. Sledilo je plesno in pevsko druženje v telovadnici ob glasbeni spremljavi ga. Angelce Bedene. Teden otroka je minil v veseljem in prijetnem vzdušju s poudarkom na druženju med oddelki. V mesecu oktobru pa so v sklopu tedna otroka vzgojiteljice ga. Mateja S. R., ga. Jožica ter ga. Anita P. zaigrale lutkovno predstavo Važič jež za vse otroke enote Dvor in s tem zaključile teden otroka.  
       
   
   
      
     

(Skupno 202 obiskov, današnjih obiskov 1)