V skupini Zajčkov je letos že kar nekaj otrok dobilo bratca ali sestrico. Tudi Neli je dobila bratca Tiborja, ki nas je danes obiskal v vrtcu. Ko sta z mamico prispela je dojenček spal v vozičku, Neli in njena mamica pa sta nam pokazali različne stvari, ki jih potrebuje dojenček in nam povedali, kako je potrebno skrbeti za dojenčka. Ko se je Tibor prebudil, ga je mamica vzela v naročje. Otroci so ga z navdušenjem opazovali, on pa je opazoval otroke in se zadovoljno oglašal. Ker je imel polno pleničko, ga je mamica previla, nato pa sta mu skupaj z Neli ponudili še mleko iz stekleničke. Ko je bil dojenček previt in nahranjen, se je zadovoljno smejal iz maminega naročja, Zajčki pa so ga opazovali in nežno božali po rokicah.

Mamici in dojenčku se zahvaljujemo za obisk ter prijetno in poučno druženje.

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)