Otroci iz enote Stara šola smo v tednu požarne varnosti obiskali PGD Žužemberk.

Prijazna ekipa pod vodstvom poveljnika Košička nas je lepo sprejela pred zaprtimi vrati gasilskega doma, ki stoji v neposredni bližini našega vrtca. Po prijaznem sprejemu, so se vrata odprla in že so pred nami stala rdeča vozila, potrebna za najrazličnejšo pomoč. Seveda so našim najmlajšim kar zažarele oče in vprašanja so ”letela” iz njihovih ust. Ker pa je vedoželjnost otrok neomajna so morali videno in slišano še preizkusiti. O čemer govorijo spodnje fotografije.

 

 

Res so pogumni ti naši gasilci. Spoznali smo, da opravljajo zelo veliko dobrih del, da pomagajo prav vsem, tudi živalim. Predvsem pa morajo biti  pogumni, hitri, močni, spretni in zeloooo prijazni. To dokazujejo tudi njihovi zbrani pokali, ki so jih osvojili na raznih gasilskih tekmovanjih.

 

Hvala celotni ekipi za poučno in lepo doživetje s katerim so nas obogatili in razveselili.

 

”Na pomoč!¨

 

Mali in veliki iz enote Stara šola.

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)