Ni copatka, ni copatka, kam se je izgubil?

Poslušanje pravljice Muca Copatarica in animacija z lutko. Igra v hiški Muce Copatarice. Muci Copatarici so otroci pomagali in izvajali različne didaktične igre: razvrščanje copatk po barvi, iskanje parov, iskanje copatk svojih prijateljev ter obuvanje…
Mucke se rade igrajo z volno. Otroci so premagovali gibalne izzive iz prepletene volne. Muca Copatarica je šivala copate, naša ga. Anita pa je zašila otrokom ročne lutke mucke, s katerimi smo se lahko vsak dan igrali. Pravljice živijo v knjigah in knjige so v knjižnici. Obiskali smo Ljudsko knjižnico Dvor.

Ob zaključku teme o Muci Copatarici in ob začetku kulturnih dni v vrtcu, smo delavke vsem otrokom vrtca, v petek, 2.2.2018, zaigrale lutkovno predstavo Muca Copatarica. vzg. MatejaRepar Silič

(Skupno 642 obiskov, današnjih obiskov 1)