V vrtcu smo se vsi skupaj pripravljali na praznovanje družinskega praznika. Letos nam je pri darilcih podala roko Semenarna Ljubljana Kalia.Podarili so na m čebulice, ki smo jih posadili v zemljo skupaj z otroki.

 

Otroci so se dobro zavedali, da bo to prelepo presenečenje za njihove starši in nekateri so prav nestrpno čakali dan, ko jim bodo lahko presenečenje odnesli. Posajene čebulice smo okrasili s papirnato rožico. Potem pa so naši dopoldnevi minevali ob vajah za nastop in skrbi za rožice vse do najpomembnejšega dneva, ko smo obeležili družinski praznik. Po nastopu in druženju so otroci odnesli staršem presenečenje, ki je že kukalo iz zemlje najsrečnejšim staršem.

 

 

Zahvaljujemo se Semenarni Ljubljana za podarjene čebulice.

Vzgojiteljica Mateja Kuhelj

(Skupno 664 obiskov, današnjih obiskov 1)