masenjka_in_medved_foto_03-1024x683

V sredo, 23. 12. 2014, si bodo otroci oddelkov Mucki, Zajčki, Mravljice, Miškolini, Ribice, Pikapolonice, Miške in Metulji ogledali gostujočo gledališko predstavo Božična simfonija v izvedbi gledališča Ku-Kuc. Po predstavi bo otroke obiskal dedek Mraz z darili za vsak oddelek.

O predstavi: Po motivih ruske ljudske pravljice Mašenjka in medved, ki je osvojila srca otrok in staršev po vsem svetu, se v prazničnem decembru podajamo na pot v deželo dedka Mraza. Na krilih domišljije nas bosta nagajiva Maša in simpatični medo popeljala v svojo kočico, globoko v pravljični gozd, kjer bomo skupaj dočakali smeha in iskric poln božični večer. Kot v vsaki pravljici, pa ne bo šlo brez zapletov in kot v vsaki KU-KUC predstavi brez pomoči iz občinstva. Preden bomo zares slišali medvedovo Božično simfonijo, bomo morali pomagati Maši, kajti brez pomoči prijateljev bi se skoraj znašla na Božičkovem seznamu porednih. A ni prav to pravi pomen praznikov? Da pomagamo in smo skupaj …

masenjka_in_medved_foto_06-683x1024

 

 

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)