Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

Družinsko popoldne – Pikapolonice

»Mamica in oči rad-a te imam do lune in nazaj,« so izrekli otroci svojim staršem.

Družinsko popoldne smo pripravljali že nekaj dni prej in otroci so se ga zelo veselili. V pričakovanju tega dne smo na koledarju črtali dneve, ki so odhajali in preštevali, koliko noči bodo še spali.

Prišel je ta dan, ko so se otroci svojim staršem predstavili s kratkim spletom, kjer so predstavili družinski dan preko pesmic, deklamacij in plesov. Zaplesali so Pri nas pa hiško zidamo, Peričice, deklamirali Kuham kavico in zapeli uspavanko Medvedek ni bolan. V zaključku so podarili staršem darilca, ki smo jih pripravili za ta dogodek.

Sledile so ustvarjalne delavnice, kjer so starši in otroci v prijetnem vzdušju izdelovali didaktične pripomočke za čutila. Riževe blazinice, ki so jih napolnili in jih je ga. Jožica zašila, so namenjene za telovadbo, ki jo bodo skupaj starši in otroci izvajali doma.

Hvala vsem obiskovalcem in otrokom za prijetno popoldne.

Fotografije: g. Gorazd Štupar vzg. Mateja Repar Silič

(Skupno 169 obiskov, današnjih obiskov 1)