Ga. Ljubica nas je obiskala z veliko vrečo. Spletla in sešila je veliko čudovitih oblačilc za naše igračke – pvc dojenčke.

Najprej smo jo pozdravili in se predstavili.

Gospa Ljubica je otrokom pokazala pletilke in volno in pred njimi izdelala majhno kapico s cofkom za dojenčka.

Potem je odprla svojo “čarobno” vrečo in je povlekla ven nova oblačila za dojenčke. Skupaj z otroki je oblekla vse naše dojenčke, od glave do peta. Oblekli so hlačke, jopice z gumbi, nogavičke, kapice in šale.  Otroci so uživali pri oblačenju novih oblačilc in občudovali dojenčke, saj so bili kot novi. Otrokom je spletla in sešila tudi nove trakce za na glavo – vsakemu druge barve. Zelo ponosni so se občudovali v ogledalu in med sabo. Za konec pa je ga. Ljubica iz svoje vreče potegnila še odejice za vse dojenčke.

Zahvalili smo se ji s pesmicami in druženjem. Otroci pa so se še vse dopoldne igrali z novimi dojenčki.

 

   

 

Vzgojiteljica Mateja Kuhelj

 

 

 

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)