Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

APRIL V ODDELKU MIŠKE

April je bil v znamenju dežja, »muhast april«, ampak v oddelku Miške smo ga dobro izkoristili. Opazovali smo dežne kaplje, jih risali, plesali v dežju ter opazovali luže. Veselili smo se sprehodov v pelerinah ter obuvanju škornjev, saj je to pomenilo, da bomo skakali po lužah. Istočasno pa smo v oddelku odprtih rok sprejeli nove člane, k nam so na »počitnice« prišli paglavci. Spremljali smo njihov življenjski krog. Naučili smo se tudi nov žabji ples »Tri majhne žabice«, deklamacijo »Žabja šola«.

Poseben dogodek v mesecu aprilu je bil zagotovo pohod za projekt »Mali sonček«. Odpravili smo se do Stavče vasi. Med sprehodom pa smo srečali številna presenečenja, saj nam je ob cesti velikonočni zajček skrival pisma ter darila. Velikonočni pohod nam je vsem ostal v zelo lepem spominu.

Vzgojiteljice oddelka Miške

 

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)