Ogledali smo si predstavo Rokavička, ki sta jo zaigrali vzgojiteljici ga. Dijana in ga. Petra. Okrasili smo jelko in zapeli pesmico Rasla je jelka.Veliko smo peli, poslušali, plesali  in tudi igrali na male ritmične instrumente ob predvajanju prazničnih pesmic. Voščilnice in praznični okraski za igralnico so nastali z odtisi dlani, z risanjem s flomastri in barvanjem s prsti in belo tempero.“Ha – ha – ha” Kosili smo ob prazničnih lučkah. Ogledali smo si nastop otrok v skupini Metuljev. Prav tako smo si pred prihodom Dedka Mraza ogledali lutkovno predstavo Dedek Mraz v dimniku, ki sta jo odigrali ga. Anita in ga. Barbara. V vrtec nam je Božiček prinesel darilo in kaj je bilo v njem…Lepe praznike in srečno 2018!

vzg. Mateja Repar Silič in pom. vzg. Anita Primc

 

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)