Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 
 

Skrbimo za okolje

V petek, 21.4.2017, smo v vrtcu praznovali dan Zemlje. To je letni dogodek, ki se praznuje 22. aprila, ko se odvijajo dogodki za osveščanje glede varovanja okolja na Zemlji. Prijaznost in spoštljivost do narave sta glavni vrlini, ki ju otrokom približujemo že od samega vstopa v vrtec. V ta namen, smo v vrtcu Stara šola organizirali čistilno akcijo. Vsak otrok je s seboj prinesel rokavico, vzgojiteljice smo poskrbele za vreče in tako smo se odpravili na pot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z otroki smo opozorili na ranljivost in enkratnost planeta na katerem živimo.

 

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 2)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost