Skupino Ribice je obiskala strokovna delavka Zobozdravstvenega preventivnega kabineta ZD Novo mesto – ga. Maja Kos. Otroke je poučila o pomenu zdrave prehrane za zdrave in čvrste zobe ter jim pokazala, kako zobe pravilno ščetkamo. Da bo umivanje zob postalo vsakodnevna rutina in da bo tehnika umivanja zob čimbolj pravilna, smo za starše organizirali predavanje o negi zob s praktičnim prikazom pravilnega ščetkanja. Pri ščetkanju so aktivno  sodelovali vsi starši, da bodo lahko tudi doma spodbujali vsakodnevno pravilno ščetkanje zob. Otroci iz skupine Ribice so se vsakodnevnega umivanja zob vestno lotili tudi v vrtcu. Pogumno so opravili tudi obisk pri zobozdravniku.

 

Minka Fric, vzgojiteljica

 

Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Obisk medicinske sestre iz preventivnega kabineta
Predavanje za starše
Predavanje za starše
Predavanje za starše
Predavanje za starše
Sistematski pregled pri zobozdravniku
Sistematski pregled pri zobozdravniku
Sistematski pregled pri zobozdravniku
Sistematski pregled pri zobozdravniku
(Skupno 278 obiskov, današnjih obiskov 1)