VABILO NA PREDAVANJE O NEGI ZOB 

 Starše vseh otrok vrtca Žužemberk vabimo na predavanje o negi zob, ki bo četrtek, 26. 10. 2017, ob 16.30, v:

  • skupnem prostoru v enoti Stara šola in 
  • jedilnici PŠ Dvor.

Strokovna delavka Preventivnega zobozdravstvenega kabineta Zdravstvenega doma Novo mesto bo predstavila pomen zdrave prehrane ter redne in ustrezne skrbi za ustno higieno, sledil bo prikaz pravilne tehnike ščetkanja zob.

Otroci bodo po predavanju skupaj s starši preizkusili pravilno tehniko ščetkanja zob – otroci oddelkov Miškolini, Ribice in Metulji dobijo zobne ščetke v vrtcu, za otroke iz ostalih oddelkov ščetke prinesite s sabo.

 Za lep in zdrav nasmeh otrok smo v največji meri odgovorni starši.

Vljudno vabljeni!

Žužemberk, 18. 10. 2017                                               Pomočnica ravnateljice za vrtec: Tanja Fabjančič, l. r.

(Skupno 243 obiskov, današnjih obiskov 1)