V ponedeljek, 10. aprila 2017, nas je obiskal Linin očka, gospod Aleš Mohorčič, ki je po poklicu policist. Prijazno se je odzval našemu vabilu in prišel v skupino Mravljice., prav tako pa tudi k Miškolinom in Ribicam. Predstavil nam je svoj zanimiv in včasih tudi nevaren poklic policista. V igralnici nam je opisal svoj delovni dan in njegove naloge, ter kako se moramo mi, tako otroci kot odrasli obnašati v prometu. Po podrobni predstavitvi  je sledilo še prav posebno presenečenje, ogled policijskega vozila. Z gospodom Mohorčičem sta prišla tudi dva njegova sodelavca, ki sta nam z veseljem predstavila vozilo. Lahko smo šli v vozilo, za volan, prižgali sireno in luči, si ogledali njihove pripomočke, ki jih potrebujejo za dobro opravljanje dela in šli v zadnji del vozila, kjer prevažajo kaznjence.

Mravljice se policistom zahvaljujemo za njihov obisk, sami pa obljubljamo, da bomo vse staro in na novo pridobljeno znanje vestno upoštevali in uporabili tako v vrtcu, kot tudi doma.

Urška Zupančič

 

 

 

 

foto:Urška Zupančič

 

(Skupno 412 obiskov, današnjih obiskov 1)