V vrtcu dajemo velik pomen branju in pripovedovanju pravljic. Že jeseni začnemo z izposojo knjig za CICIBRALČKA.

Vsak petek so otroci domov odnesli eno knjigo in jo skupaj s starši prebrali. S tem smo želeli približati čarobni svet, ki je ponavadi zelo lep in res čaroben. Meseca maja zaključimo projekt in ponavadi povabimo nekoga, ki mu je svet pravljic blizu. Letos so se nam predstavili učenci 3. razreda, z igrano predstavo Vse si delimo. Na nastop jih je pripravila go. Mira Hrovat.

Učenci so nam predali zelo lepo sporočilo o deljenju in prijateljstvu.

Sledila je podelitev pohval za vsako skupino.

Čestitamo vsem pridnim bralcem. Želimo si, da tudi prihodnje leto obdržite to lepo navado, da skupaj s starši berete knjige.

Strokovne delavke Vrtca Sonček, enote Medo

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)