Odzvali smo se povabilu skupine Miškolini in obiskali kmetijo Kelšinovih. Najprej nas je prozdravil prijazen kuža, nato  telički, ki so se nas dotikali z dolgim jezikom. V snažno urejenem hlevu imajo krave in bike, telico, ki je bila v pričakovanju veselega dogodka, so umaknili v miren kotiček. Ogledali smo si tudi delovne stroje in mlekarski avto, ki je odpeljal sveže, dišeče mleko.

Družini želimo veliko delovnega uspeha. Zahvaljujemo se jim za prijazen sprejem.

 

 

 

 

 

Travniki so pisanih barv in polni cvetic, ki niso namenjeni samo okrasu v vazi. Med njimi so namreč tudi zdravilne zeliščne trave in nekatere znamo poimenovati.

Opazovali smo tudi travniške žuželke: mravlje, čebele, čmrlje, deževnike, pajke, pikapolonice… Nabirali so hrano ali si ustvarjali bivališča. Da je bil pogled še boljši, smo si pomagali z lupami.

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)