Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

LETOVANJE V DOM ČEBELICE – 2 dan

ZAJTRK
POHOD NA ZAPLAZ
PRESENEČENJE PRI JAZBINI
PRISPELI SMO
USTVARJANJE Z LESENIMI KOCKAMI

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

OGLED OKRAŠENEGA ĆATEŽA
(Skupno 523 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost