Čakali, čakali in smo tudi mi končno dočakali sončne dni.

Na Dvoru smo že čisto domači. Spoznali smo že vse delavke vrtca in šole ter raziskali prav vsak kotiček. Od vsega imamo najraje igrišče. Tam se lahko sproščeno gibamo in tekamo. Spuščanje po toboganu in vožnja s trikolesniki je prav zabavna. Še najraje pa jo ucvremo v peskovnik. Tudi sprehoda se ne branimo. Na sosednji kmetiji je prav veliko kokoši, račk, gosk, puranov, psov in mačk. Na poti pa seveda ne spregledamo niti enega traktorja, kamiona ali avtomobila. Tudi cvetoči travniki so prav zanimiv kraj za tekanje ter opazovanje travniških cvetlic in živali.

Ker pa nam seveda vreme ni vedno naklonjeno se ob deževnih dneh odpravimo v telovadnico, na teraso vrtca ali pa ustvarjamo kar v svoji igralnici. Pomembno nam je, da se vedno kaj zanimivega odvija okoli nas.

Za počitnice pa upamo, da nam bodo podarile čimveč lepih dni, ki jih bomo lahko izkoristili za bivanje na prostem, kjer neizmerno uživamo.

 

 

 

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)