V mesec smo stopili z ogledom že 22-te razstave Suhokranjskih dobrot v lovski sobi. Še v istem zanosu, ki ga je prinesel teden, smo pričeli z rajanjem, ki mu ga ni para v celem letu. Posvetili smo se pustu, maskam in šemam vseh vrst, da pa to ni bilo vse, so nam oblaki končno natrosili tudi obilo snega. Sprehodili smo se po šoli, po našem Žužemberku in rajali v prostorih vrtca. Ustvarili smo klovne. Skupaj z Mravljicami in Ribicami smo si pričarali kulturno dopoldne z lutkovno predstavo, prepevanjem in recitiranjem. Odšli smo tudi na ogled iglujev od ene naših Miškolink in dobili navdih za ustvarjanje s snegom na našem igrišču.

Seveda, pa smo v novo leto zakorakali z mislijo, da bomo skrbeli in varovali naš planet Zemlja, tako smo zbirali odpadno embalažo, z njo ustvarjali, se igrali…celo čisto svoj papir smo naredili!

In da zaključimo. Nedvomno nam je bilo najlepše na snegu v družbi naših prijateljev.

 

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)