Družinsko srečanje pri Čebelicah smo praznovali v sredo, 21.3.2018. Pričeli smo z uvodnim pozdravom vseh staršev v garderobi.

Otroci pa so svoje starše v velikem pričakovanju čakali v igralnici. Ko so starši vstopili v igralnico in se posedli nasproti svojim otrokom, so jim otrci sramežljivo ter z nasmehi na ustih in v svojih srčkih pomahali.

Sledil je kratek program, kjer so se otroci predstavili s prstno igro Deset prstkov, pesmico Gosenica ter gibalno uprizoritvijo zgodbe Zelo lačna gosenica. Nastop smo zaključili z rajalnim plesom Jaz pa grem na zeleno travco ter Ringa raja, pri katerem so se nam pridružili še vsi starši.

Na ustvarjalni delavnici so družinski člani skupno izdelovali okvirje za družinske fotografije.

V prijetnem vzdušju je hitro minilo druženje, ki smo ga zaključili še s skupinsko fotografijo.

Vsem staršem se zahvaljujeva za sodelovanje.

Vzg. Mateja Repar Silič

Foto: g. Rok Nose

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)