Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Beli zajček pri Pikapolonicah

Skupaj z otroki smo si vsak dan ogledali bele krogce, ki so jih nalepili otroci, ker so v vrtec prihajali peš, s kolesi in poganjalci.Otroci so spoznavali dele avtomobila in si ogledali izpušno cev…. zaradi česar so beli zajčki v zgodbi postali sivi.V zgodbo o belih zajčkih so so se vživljali z lutkami in nastopali ostalim otrokom. Ulice otrokom: risanje s kredami na cesto. Priprava scene za lutkovno predstavo, izdelovanje dreves gozda, kjer živijo beli zajčki. Igre z vozili na temo prometa.
Vožnja s tricikli, poganjalci in skiroji. Zunaj je bil deževen dan, zato smo plesali v krogu pod streho rajalani ples Didl didl dajčka.Ogledali smo si predstavo otrok iz skupine Metulji, dramatizacijo Beli zajčki.vzg. Mateja Repar Silič

(Skupno 183 obiskov, današnjih obiskov 1)