Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

Ribice v mesecu marcu

V mesecu marcu smo zelo veliko časa nemenili družinam. Pogovarjali smo se o različnih družinah. Vsak je predstavil svojo družino.

V tem mesecu je bila z nami tudi praktikantka – Erika Mohorčič, ki so jo otroci zelo lepo sprejeli, ona pa je poskrbela, da je bilo v skupini Ribic še bolj pestro in zabavno, kot običajno. Najbolj smo ji hvaležni za igranje na kitaro, katerega so se otroci vedno znova razveselili in ob katerem smo zelo radi prepevali.

Seveda smo v marcu počeli še veliko več stvari. Med drugim smo se pogovarjali o poklicih, o spolni nedotakljivosti, se igrali različne družabne in glasbeno didakctične igre… Veliko časa pa smo namenili tudi pripravi in snemanju točk za družinsko prireditev, ki je bila letos malo drugačna. Upamo, da vam jo je uspelo pogledati in da ste ob njej uživali prav vsi družinski člani.

Vzgojiteljica: Mojca Obrstar

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)