Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

RAZIGRANI SEPTEMBER PRI MUCKIH

Za nami je že prvi mesec bivanja v vrtcu. To je mesec, ko smo zopet zakorakali novim dogodivščinam naproti. Za naše nekatere malčke, ki so prvič odšli iz domačega zavetja v neznane vrtčevske prostore in med neznane ljudi, je bil to velik zalogaj. Vendar so naši korenjaki premagali vse težave in ob budnem očesu vzgojiteljic, sprejemali nova doživetja, se spopadali z različnimi prigodami in spoznavali novi svet okoli sebe.

In kaj vse smo delali?

Ob Evropskem tednu mobilnosti, smo se veliko pogovarjali o prometu in sodelovali v projektu Beli zajček.

V sosednji igralnici smo si uredili telovadnico, kjer se pošteno razmigamo.

Trije otroci so praznovali rojstni dan in na veliki torti upihnili dve svečki.

Kako smo uživali na terasi, kako smo ustvarjali in še drugo pa na naslednjih fotografijah.

Vzgojiteljici Zdenka in Marjana

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)