Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

Na Dvoru smo se imeli lepo

Od 29. 7. do 9. 8. je bil vrtec v Žužemberku zaprt, vsi otroci ki so potrebovali varstvo, pa so prihajali v vrtec na Dvor. Ob druženju z vrstniki, igri in skupnih dejavnostih so nam dnevi zelo hitro minevali.

Ob jutrih smo se radi igrali na terasi in v igralnici.

Skoraj vsaj dan smo odšli na igrišče, kjer smo se najraje igrali v peskovniku.

Nekega dne nas je na igrišču obiskal velik nočni metulj (vešča), ki je bil zelo lep, zato smo si ga z zanimanjem ogledali.

Včasih smo se igrali tudi na ladji in se z njo popeljali v svet naše domišljije.

V četrtek, 8. 8. smo obiskali domačijo Rezelj, kjer potekajo VIII. dvorski likovni dnevi. Ogledali smo si dela znanih slikarjev in kiparjev iz Slovenije in nekaterih drugih držav. Po ogledu smo uživali na igralih.

Nekajkrat smo se odpravili tudi v telovadnico, kjer smo se dobro razmigali.

Vzgojiteljica Mojca Obrstar

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)