Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

EKOLOGIJA V skupini MRAVLJICE

Da je naš planet že močno onesnažen, vemo že kar nekaj let. Dejstvo pa je, da se ekološka ozaveščenost začne že zelo zgodaj in pri samem posamezniku. To kar se posameznik nauči, bo tudi znal in delal. Takšne vrednote lahko ponudi družina in okolje. In vrtec je idealen prostor, kjer lahko začnemo sejati osnovne ekoloških vrednot. Otroci nas stalno opazujejo in se s tem tudi učijo. Zato imamo vzgojitelji in starši pomembno nalogo,saj nevede učimo otroke , kako skrbeti za naravo in našo prihodnost. Prav o naši odgovornosti in ekološki ozaveščenosti, smo se v skupini MRAVLJICE veliko pogovarjali in izvajali različne dejavnosti.

Pripravili in uredili vzg. Zdenka in Maša

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost