Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41
 

Praznični december v oddelku Miške

Čaroben mesec, kjer je vsak dan pravljičen, saj smo veliko brali prazničnih pravljic, praznično urejali igralnice, okraševali smrečico, izdelovali dekoracijo za igralnico ter vrtec in veliko rajali z otroki ostalih skupin.


Sodelovali smo na natečaju Poštar Pavli, kjer smo mu narisali naše želje ter mu jih poslali po pošti. Poštar Pavli nam je nazaj prinesel pismo Božička, kjer je bilo tudi darilo za vsakega otroka – namizna igra. Obiskali smo tudi knjižnico, kjer smo si izposodili praznične pravljice ter pesmi.

Ogledali smo si praznično predstavo, kjer nas je obiskal Božiček in nam prinesel darila. Veliko veselje je bilo odpiranje daril ter prva igra z njimi.


Večkrat smo odpirali tudi skrite želje, katero ste oddajali v pošto, ter ji prebirali in z njimi okrasili pano vrtca.

Zadnji dan v enoti Medo smo v oddelku Miška začeli, tako, da smo si segli v roke ter se objeli in zaželeli srečno novo leto. Sledilo je skupno druženje in rajanje v telovadnici, kjer so nam učenci 1. in 2. razreda prišli voščit ter nam pripravili kratek glasbeni program. Tudi mi smo jim predstavili naše praznične pesmi.
Veselimo se leta 2020.

Vzgojiteljici Mateja in Petra. 

 

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)