Vrtec Sonček pri OŠ Žužemberk 07 620 14 41, 030 717 740
 

DEDKI IN BABICE V VRTCU

V petek, 7. 12. 2018, smo v skupino Ribic povabili dedke in babice. Stari starši velikokrat pospremijo svoje vnuke v vrtec ali domov, zato so se jim otroci želeli zahvaliti za njihov trud. Vabilu so se odzvali v velikem številu ter razveselili svoje vnuke in vnukinje.

Otroci so se predstavili s kratkim programom, zapeli himno Osnovne šole Žužemberk, povedali nekaj deklamacij in zapeli pesmice, ki so se jih naučili do sedaj. Ob petju slovenskih ljudskih pesmi, se je iz igralnice slišalo ubrano petje dedkov, babic in otrok.

Druženje smo nadaljevali ob pecivu, čaju, kavici in ga zaključili s pesmijo “Mi se imamo radi”.

Dedke in babice so pred odhodom domov otroci razveselili s skromnim darilcem, ki so ga izdelali sami.

Vzgojiteljica Milena Turk

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)